Natuurpunt en Stripbib plaatsen strips in natuur
Nog tot 21 september loopt de Zomerzoektocht: ‘Natuur in de strips, strips in de natuur!’. Het project is een samenwerking van Natuurpunt Meise en de Stripbibliotheek Meise.
jhw
Maandag 27 augustus 2012 om 03:00
‘Strips verdienen wel degelijk een plaatsje in elke boekenkast, maar ze gaan zelfs verder’, zegt Frank Vermoesen, voorzitter van Natuurpunt Meise. ‘Strips horen ook in de natuur thuis. Met ons project ‘Natuur in de strips, strips in de natuur’ plaatsen we de strips letterlijk op plekjes heerlijke natuur in Meise. Deelnemers gaan zo op zoek naar de rol van de natuur in het beeldverhaal.’
‘Te voet of met de fiets kan je een parcours van ongeveer vijftien kilometer afleggen. Tien infoborden prijzen je in de natuurgebieden Birrebeekvallei, Wolvertemse Beemden en land van Oppem, tien strips aan waarin de natuur een bijzondere rol speelt. Je kan er ook voor kiezen om het parcours in stukken af te leggen. Er is ook een wedstrijd aan verbonden’, aldus Vermoesen.
Meer info over ‘Natuur in de strips, strips in de natuur’ vind je op www.natuurpunt-meise.be of op www.stripbib.be.
